Nadruk na szkle – kolorowy i ceramiczny

Współczesne możliwości technologiczne pozwalają uzyskiwać niezwykły efekt druku na szkle niczym nieodbiegający od jakości wydruków cyfrowych na papierze czy foliach. Dzięki temu, w naszych domach i mieszkaniach coraz częściej pojawiają się szklane ściany z ulubionym nadrukiem lub zdjęciem, a na rynku reklamowym prawdziwą furorę robią reklamy na szkle. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Glas-Tech w zakresie wykonywania profesjonalnego, kolorowego nadruku na szkle.

Technologia nanoszenia druku na szkło

Dzięki zaawansowanej technologii kolorowego druku na szkle każdy z nas może mieć we własnym domu swoją wymarzoną ścianę, z dowodnym nadrukiem. Zdjęcia z wakacji, portrety dzieci lub niestandardowe aranżacje szklanych ścian, to tylko niektóre możliwości, jakie daje ceramiczny nadruk na szkle. Druk nanoszony jest metodą cyfrową, co gwarantuje najwyższą jakość uzyskanego obrazu oraz doskonały efekt wizualny – równie świetny, jak na fotografiach cyfrowych lub analogowych, tylko w wielokrotnie większej rozdzielczości!

nadruk na szkle

Doskonała jakość ceramicznego druku

Wykorzystywane w naszej firmie najnowocześniejsze technologie oraz bogato wyposażony park maszynowy, pozwalają nam wykonywać profesjonalny druk na szklanych elementach dowolnych zdjęć, grafik, napisów oraz innych obiektów. Obrazy i grafiki drukowane są w rozdzielczości 360 dpi, co gwarantuje ich idealną ostrość, wysoką jakość oraz głębię kolorów. Wielką zaletą tej usługi jest brak konieczności wykonywania prac przygotowawczych, z uwagi na fakt, że druk nanoszony jest bezpośrednio na szkło. Takie rozwiązanie znacznie skraca zarówno czas wykonywania usługi, jak i zakres prac związanych z uzyskaniem zamierzonego efektu, dzięki czemu klient może cieszyć się unikatową, własną ścianą ze szkła jeszcze szybciej!

Druk na szkle – największe zalety

Wśród wielu zalet, jakimi charakteryzuje się kolorowy nadruk na szkle, wyróżnić można szereg korzyści dla użytkownika. Do najważniejszych należą z całą pewnością:

  • możliwość wykonywania nadruków wielkoformatowych,
  • druk ze zdjęć nadesłanych przez klienta,
  • nieograniczane możliwości w zakresie nanoszenia kolorowego druku na szkło,
  • bezpieczeństwo – nasza firma wykorzystuje najwyższej jakości bezpieczne szkło hartowane, które charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością i spełnia niezbędne normy,
  • klient może zlecić wykonanie pojedynczego egzemplarza szyby z dowolnym nadrukiem,
  • druk bezpośrednio na szkle – bez prac przygotowawczych,
  • drukowane obrazy mają rozdzielczość 360 dpi, co gwarantuje ich fotograficzną jakość.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Profesjonalny, kolorowy nadruk ceramiczny na szkle – gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Zaufaj doświadczonym specjalistom i stwórz w swoim domu jedyną w swoim rodzaju ścianę ze szkła, z indywidualnym nadrukiem.