Szyby i szkło przeciwsłoneczne

Firma Glas-Tech specjalizuje się w produkcji szyb przeciwsłonecznych ze specjalnych rodzajów szkła. Dostępne w naszej ofercie szkło przeciwsłoneczne to idealne rozwiązanie dla domów i mieszkań, ale także do wielkopowierzchniowych konstrukcji szklanych, np. biurowców i centrów handlowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produkcji szyb przeciwsłonecznych.

Szkło przeciwsłoneczne – ochrona przed przegrzewaniem pomieszczeń

Współczesna architektura wymaga od projektantów coraz bardziej kreatywnych i niestandardowych rozwiązań. Dzisiejsze budynki nie przypominają już topornych i ciężkich brył – trend prowadzący w kierunku lekkich konstrukcji jest bardzo wyraźny i utrzymuje się od wielu lat. Jednym z podstawowych surowców używanych do budowy i aranżacji, jest szkło. Chyba nigdy w historii nie było ono wykorzystywane w tak wielkim stopniu, jak obecnie. Wielopiętrowe budynki i biurowce, niemal całkowicie przeszklone, zapewniają doskonałe naświetlenie pomieszczeń i pozytywnie wpływają na klimat panujący we wnętrzach. Niestety, tego rodzaju konstrukcje szybko i intensywnie się nagrzewają. Rozwiązaniem problemu mocno nagrzewającego się szkła i wysokich temperatur wewnątrz, są nowoczesne i funkcjonalne szyby przeciwsłoneczne, które dzięki swojej zaawansowanej budowie, znacznie obniżają poziom nagrzewania się szklanych konstrukcji.

Najważniejsze zalety szyb przeciwsłonecznych

Produkowane w naszej firmie szyby przeciwsłoneczne to gwarancja najwyższej jakości produkcji, zgodnej z polskimi i międzynarodowymi normami. Każda szyba podlega ścisłej kontroli jakości, w celu zapewnienia naszym klientom najwyższej klasy produktu, wolnego od wad fabrycznych oraz usterek. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży szklarskiej oraz nowoczesny, doskonale wyposażony park maszynowy, pozwalają nam produkować solidne i trwałe szyby przeciwsłoneczne o modnym, estetycznym i nowoczesnym wyglądzie. Oferujemy zarówno gotowe tafle szkła przeciwsłonecznego, jak i szyby projektowane i tworzone na wymiar, pod indywidualne zamówienie klienta. Odbiorcami naszych szyb są firmy budowlane, handlowcy, deweloperzy oraz inni kontrahenci, zarówno z Poznania, jak i całej Polski. Produkowane przez firmę Glas-Tech szkło przeciwsłoneczne to:

  • najwyższa jakość wykonania, zgoda z normami użytkowymi,
  • możliwość wykonania szyby przeciwsłonecznej w dowolnym wymiarze,
  • doskonałąa, trwała ochrona przed nagrzewaniem szklanych konstrukcji – szyba zatrzymuje nawet 70% energii słonecznej,
  • niższe koszty eksploatacji budynków mieszkalnych i przemysłowych – ograniczenie konieczności schładzania pomieszczeń,
  • możliwość zamówienia szkła kolorowego – działającego niczym naturalny filtr i znacznie podnoszącego estetykę wnętrz.

Szkło przeciwsłoneczne – wybierz Glas-Tech

Oferujemy sprzedaż szyb antysłonecznych antisol (absorpcyjnych), które pochłaniają dużą ilość promieniowania słonecznego, co zapewnia kompleksową ochronę wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem. W naszej ofercie znajdą Państwo również szyby refleksyjne – odbijające światło, a także szyby ze szkła przeciwsłonecznego selektywnego, które oprócz ochrony przed słońcem gwarantuje także wysoki stopień termoizolacji pomieszczeń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny i uzyskania szczegółowych informacji na temat produkowanych przez nas szyb przeciwsłonecznych. Zapewniamy najwyższą jakość, szybkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny. Glas-Tech – Twój partner w dziedzinie szkła.