Kim jesteśmy?

Firma Glas-Tech S.A. powstała w 1999 roku w oparciu o specjalistów od wielu lat związanych z branżą szklarską. Od tego czasu, dzięki nieustającemu rozwojowi, doświadczeniu i inwestycjom w najnowocześniejsze technologie zdobyła wiodącą rolę wśród producentów związanych z przetwórstwem szkła płaskiego.

Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam poszerzać zakres świadczonych usług. Nasza oferta produkcyjna spełnia potrzeby branży budowlanej, meblarskiej, producentów sprzętu AGD oraz przemysłu okrętowego. W szerokiej gamie świadczonych usług jest produkcja szyb zespolonych, hartowanych, emaliowanych zarówno metodą sitodruku, nakładania walcem jak i cyfrowego druku bezpośrednio na szkle, czy szyb laminowanych.

Liczne dotychczasowe realizacje na najbardziej złożonych obiektach w kraju i zagranicą, inwestycje w najnowsze technologie i maszyny dostarczone przez najbardziej renomowanych producentów (Tamglass – piece hartownicze, Bavelloni, CMS, Bottero , Intermac – centra obróbcze i szlifierki, Fleishle, APED, Burkle, DIP-Tech – maszyny do nakładania emalii, Hegla, Bottero, Lisec – stoły do rozkroju, Lisec – linia do zespalania szkła), pozwala nam śmiało przyjmować zlecenia od naszych klientów, które wymagają szczególnego zaangażowania, doświadczenia i kompetencji.

Jesteśmy nastawieni na otwartą współpracę z klientami. Współpracujemy z biurami architektonicznymi, inwestorami, producentami fasad i okien, stawiając do dyspozycji odpowiednio przygotowanych przedstawicieli. Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych klientów, prezentując swoje wyroby na targach krajowych i zagranicznych branży meblowej. Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego zakładu.

Specjaliści Glas-Tech S.A. są do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa technicznego i służą pomocą od momentu tworzenia aż do realizacji projektowanej idei.